Zamów intencję online »


MSZE ŚW. INDYWIDUALNE

Msze święte indywidualne bezterminowe (odprawiona zostanie w najbliższym czasie-bez podania daty) i terminowe (jednorazowe, Triduum - 3 Msze św., Nowenna – 9 Mszy św.), w podanych nam intencjach. Zamówiona Msza św. zostanie odprawiona w terminie określonym przez Ofiarodawcę lub w najbliższym czasie.


MSZE ŚW. GREGORIAŃSKIE

Gregorianka jest to 30 Mszy świętych odprawianych w intencji jednej osoby zmarłej przez 30 kolejnych dni. Nazwa ta pochodzi od imienia papieża Grzegorza Wielkiego (604 r.), który na skutek prywatnego objawienia, w taki sposób modlił się o wybawienie z czyśćca zakonnika imieniem Justus. Modlitwa papieża okazała się skuteczna a tradycja Mszy świętych gregoriańskich utrwaliła się na stałe w Kościele. Mszę św. gregoriańską odprawimy w najbliższym miesiącu od przysłania ofiary lub w miesiącu podanym przez Ofiarodawcę.


30 MSZY ŚW. DO DWORU NIEBIESKIEGO

To szczególny wyraz miłości i troski wobec osób żyjących. Msze Św. odprawiane przez kolejnych trzydzieści dni. Można powiedzieć, że intencja będzie przedstawiana Bogu „natrętnie”, jak w Ewangelii o przyjacielu i wdowie. Dwór Niebieski, to Niebo, gdzie wraz z Bogiem przebywa Królowa Świata, Aniołowie i Święci. Msza święta obiektywnie ma zawsze tę samą wartość, bez względu na formę jej odprawiania.


MSZE ŚWIĘTE ZA WSTAWIENNICTWEM NASZEGO OJCA ZAŁOŻYCIELA św. WINCENTEGO PALLOTTIEGO

W dniu 22 stycznia każdego roku, w uroczystość naszego Założyciela w pallotyńskich kościołach odprawiamy 30 Mszy św. zbiorowych w intencji osób zgromadzonych wokół dzieła i wspólnot pallotyńskich oraz w powierzonych nam intencjach „prośby i podziękowania ”.


MSZE ŚWIĘTE WIECZYSTE

Każda osoba, za którą zamówiona zostanie intencja Mszy św. Wieczystych, zostanie wpisana do Dzieła Powołań Kapłańskich i Zakonnych. W ten sposób osoby włączone do tego Dzieła korzystają codziennie z duchowych owoców 3 Mszy świętych i modlitewnego skarbca księży i braci pallotynów. Można wpisać osoby żyjące jak i zmarłe, które otaczamy naszą Pallotyńską modlitwą za życia i po śmierci. Ofiara na ten cel jest dowolna, i prosimy o jej ponawianie w miarę swoich możliwości.


MSZE ŚWIĘTE DO MATKI BOŻEJ KRÓLOWEJ APOSTOŁÓW

W miesiącu maju w pallotyńskich kościołach w Polsce sprawujemy codziennie 18 Mszy św. zbiorowych, w których przez wstawiennictwo Królowej Apostołów polecamy Bogu Was i Wasze intencje .


NABOŻEŃSTWA DO MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ

W każdą środę podczas nowenny powierzamy Wasze intencje Matce Bożej Fatimskiej oraz od maja od października, w niedzielę po 13. dniu miesiąca, odprawiamy Mszę świętą i odmawiamy różaniec w poleconych nam intencjach.


MSZE ŚWIĘTE ZA ZMARŁYCH

Każdego roku w miesiącu listopadzie w naszych pallotyńskich kościołach sprawujemy codziennie 24 Msze święte zbiorowe za naszych zmarłych Dobrodziejów oraz za wszystkich zmarłych, poleconych naszej modlitwie.